Чергове рейдерство від забудовників. Цього разу постраждали люди з інвалідністю!

Зустрівся з працівниками Львівського навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих (УВП УТОС) на території їхнього виробничого комплексу, що знаходиться на вул. Торф’яна, 9.

Зараз там працює 91 особа, з них 61 – особа з інвалідністю. Підприємство роками слугувало для людей гарантом стабільного заробітку. Працівники власними силами намагаються утримувати майновий комплекс, площа якого складає 9706 квадратних метрів. Виготовляють щіткові вироби, пакувальну тару з гофрованого картону, швидкозшивачі, теки для паперів, конверти під замовлення, паперові мішки й електронні товари. Доречі аутсорсять для деяких іноземних компаній прості операції, які можуть виконувати люди з такого типу інвалідністю.

Люди звернулися з проханням знайти інвестора, який допоможе модернізувати виробничі потужності й навести лад на території. Зараз, для команди це пріоритетне завдання.Проте, брак фінансування, цілковите ігнорування потреб людей з боку міської влади – це не єдина проблема.

Найближчим часом, вони взагалі можуть залишитися без робочих місць і без величезної території. Адже на цю землю претендують забудовники. Під вікнами підприємства, уже збудували першу багатоповерхівку. Неодноразово, представники забудовників озвучували наміри розширювати територію. Коли це станеться, напевно, лише питання часу.Єдиний вихід – надати проблемі публічного розголосу і разом відвойовувати кожен квадратний метр. Дивлячись на те, скільки забудовників отримає владу після чергових виборів, війна буде важкою і затяжною.

Поділитись:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin