Досить пити каву, час попрацювати! Маємо для вас нові робочі місця!

Українська група компаній «Ефективні інвестиції» та голландська компанія Mada Participations B.V. вже на фінальному етапі будівництва виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ.

Після запуску в роботу усіх 4 ліній, на яких будуть працювати 5 варочних котлів, підприємство стане найпотужнішим у своєму роді на теренах Східної Європи, а за логістикою буде здатне приймати сировину з підприємств 8 областей Західної України: Львівської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Чернівецької, Хмельницької і частково Закарпатської.

Лише на Львівщині протягом 2018 року було вироблено 72 тис. тонн відходів м’ясного виробництва, які досі немає куди збувати, і підприємства були змушені утилізувати їх самотужки. Часто ця «утилізація» зводилась до прикопування відходів у лісосмугах та лісах.

Тому відкриття подібного заводу на Західній Україні важливе не лише з точки зору економіки, а й вирішить багато екологічних проблем, що виникають в області.

Прикріплюю відкриті підприємством вакансії. Можу гарантувати офіційне працевлаштування й конкурентну заробітну плату.

Виробничому комплексу потрібні:

Головний технолог

Головний механік

Інженер з якості

Менджер зі збуту

Механік

Начальник відділу логістики

Електрик дільниці

Водії категорії С та Е.

Слюсар з ремонту технологічних установок.

Оператор-логіст.

Резюме надсилайте на [email protected]

Поділитись:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin