Роман Матис став незалежним кандидатом на голову Львівської ОТГ

Роман Матис оголосив про участь у виборах мера Львова Реєстрація кандидата стала справжньою несподіванкою для тих, хто шукав незаангажованого у партійних процесах кандидата.

Керівник управління інвестиційної політики ЛОДА, ініціатор та співавтор законопроекту про мову заявив у себе на сторінці про намір балотуватися в голови Львівської ОТГ.

“Маю результати, якими можу похвалитися. Маю ідеї, які готовий реалізувати. Зробимо Львів успішним, нарешті! Не представляю жодних політичних брендів. Зареєструвався кандидатом на посаду міського голови Львова”, –повідомив у своєму дописі кандидат.

Роман Матис з 2016 року очолює управління інвестиційної політики Львівської ОДА. За цей період вдалось залучити в економіку регіону 18 млрд. прямих іноземних інвестицій, створити 75 тис. робочих місць і відкрити або ж розширити існуючих 336 підприємств. Матис також активно займається громадською діяльністю. Є засновником громадської ініціативи «И так поймут!», що від 2012-го року захищає права українськомовного населення на доступ до інформації рідною мовою, учасником Координаційної ради з питань застосування української мови в усіх сферах суспільного життя України при Міністерстві культури України. Ініціатор та співавтор законопроекту про мову .

Поділитись:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin