Створили дві тисячі нових робочих місць для мешканців Львівщини

– 2000 нових робочих місць;

– 78 млн грн. податків у місцевий бюджет з доходів фізичних осіб в рік;

– середня заробітна плата – 18 тис.грн;

Поточні інвестиції в будівництво – 170 млн грн. Очікувана сума вкладень сягає близько 250 млн грн.Саме такі цифри ми отримаємо після запуску найбільшого в західному регіоні України логістичного центру Protec Zymna Voda.

Після завершення першої черги будівництва в експлуатацію введуть 63 тис. м² складської площі та 5 тис. м² побутових приміщень. Старт другої черги будівництва дозволить створити ще 5 тис. м² офісних приміщень. На кінцевому етапі забудують ще 42 тис. м² складських площ і 5 тис. м² побутових приміщень.

На території центру будуть функціонувати: склад класу А+, сухі та холодильні склади, офісні й побутові зали, а також зона паркінгу для легкового та великогабаритного транспорту на 300 місць. Всі етапи будівництва супроводжує управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Покращення логістики здешевить товари та послуги, що зробить їх доступнішими для кінцевого споживача. Після завершення запланованого будівництва Північного об’їзду Львова, логістичний центр стане частиною транснаціонального коридору GO Highway, який з’єднує українські порти Чорного моря з польськими портами Балтійського моря в Гданську та Гдині.

Найбільшим орендарем складських приміщень логістичного центру буде українська торгово-промислова група Fozzy Group, яка володіє мережею супермаркетів «Сільпо» та «Фора».Логістичний центр забезпечуватиме доставку необхідних продуктів до всіх супермаркетів західного регіону.

Поділитись:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin