Зробимо Львів успішним, НАРЕШТІ!

 
Я хочу вам запропонувати стати багатшими.
 
 
Студенту, пенсіонеру, працівнику фабрики, офісному менеджеру… кожному з вас!
 
Коли мене запитують чому я вирішив кандидувати на міського голову Львова, я саме так і відповідаю.
 
 
Протягом всієї неофіційної кампанії, яка в деяких кандидатів, з порушенням правил, розпочалася за кілька місяців до офіційного початку, я так і не почув ні від кого пропозицій, як зробити Львів бізнесовою столицею України.
 
 
Всі змагаються в тому, як вони краще за інших будуть використовувати бюджет. І в мене завжди виникало питання : ЯКИЙ бюджет? Якщо всі інфраструктурні рішення для покращення міста — кредитні.
 
Ніхто не говорить предметно про те, як збільшити кількість бізнесу в місті, як залучити нові інвестиції в різні галузі та створити робочі місця.
 
Ніхто не говорить предметно про те, як забезпечити львів’ян кваліфікованою роботою і достойною оплатою праці. Ніхто не говорить про те, що саме бізнес генерує надходження до бюджету. Він платить за споруджені дитячі й спортивні майданчики, за відремонтовані школи, за реконструкцію доріг і навіть за купівлю трамваїв.
 
Коли український підприємець чи іноземний інвестор відчуватиме себе у Львові комфортно і безпечно – тільки тоді на ринку з’являться нові робочі місця, почнеться конкуренція за працівника, зросте заробітна платня, покращаться умови праці, суттєво збільшаться відрахування в пенсійні фонди і в місцеві бюджети.
Ми нарешті зможемо собі дозволити витрачати гроші на ті обіцянки, які зараз декларують інші кандидати.
 
 
Я переконаний, що успіх – це про гроші.
 
 
Ні, не так: я знаю, що матеріальний успіх, добробут кожної родини, коли не треба думати як забезпечити базові потреби, це вже успіх.
 
 
Я це знаю не лише тому, що все життя був підприємцем, а й тому, що останні 5 років, які дорівнюють каденції міського голови, я саме цим і був зайнятий. На моїх очах, за результатами роботи моєї команди, створювали 75 000 робочих місць, запускались 336 підприємств, а в економіку області прийшло 655,5 млн дол. США інвестицій.
Тепер настав час зробити те саме у Львові. Мій план — 100 000 нових робочих місць протягом найближчих 5-8 років.
 
 
 
Досить пити каву, час працювати!

Поділитись:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin