Бізнес на довірі

Ми з вами звикли, що українці захоплено поширюють мережею фото про те, що десь там, в Німеччині чи Чехії, або якій іншій європейській країні люди такі порядні, що фермер залишає біля свого подвір‘я продукти, а всі хто хоче, беруть, що їм треба і залишають за це гроші.

Ану перевіримо, чи так само ви будете захоплюватись і поширювати допис, якщо скажемо, що бізнес на довірі, це не лише про Європу, це і про Львівщину.

На фото «точка самообслуговування» пана Михайла Костюка з села Банюнин. Два роки тому, фермер, закрив магазин з найманими працівниками і вирішив спробувати розпочати бізнес на довірі. Маючи 10 гектарів саду пан Михайло вирощує яблука, персики, сливи, виноград, горіхи, кукурудзу тощо. Ну і , як бачите — гарбузи. Схема роботи проста, жодних продавців, на всьому написана ціна, є пакети в які можна поскладати те, що ти вибрав, гроші залишити в трьохлітровий банці з кришкою. Якщо щось потрібно уточнити, то всюди також є мобільні телефони Михайла і дружини Галини.

«Я демонструю, що можна довіряти не лише мені, але й усім вам» — каже пан Михайло, тим самим формуючи нового споживача, котрий цінує чужу роботу і потрачені зусилля. І повірте, таких споживачів виявляється достатньо і в Україні, а не лише «у європах».

Поділитись:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin