Перейти до вмісту

“На газовому ринку взагалі не було сервісу, а RGС Production його створило”, – Роман Матис

На фото: Роман Матис та Китриш Тарас

Дуже часто інвестори вибирають ділянки, на яких, окрім бур’яну і трави, немає нічого. І тоді нам доводиться будувати виробництво з нуля. Починаючи від проєктування, отримання всіх дозволів, екологічних експертиз, погодження з місцевою громадою і закінчуючи підключенням електромереж, води, газу. На етапі підведення комунікацій завжди були проблеми. До прикладу, щоб підприємство отримало газ, потрібна величезна кількість обладнання.

Ще декілька років тому усе імпортували з-за кордону. Це було довго, дорого й зовсім не вигідно для економіки області. Разом з представниками АТ “ЛЬвівгвз” не одноразово обговорювали це питання і завдяки ефективній співпраці й добре налагодженій комунікації, та завдяки професіоналізму Китриша Тараса знайшли шляхи розв’язання проблеми.

Тарас знайшли шляхи розв’язання проблеми.Сьогодні на базі саме цієї газорозподільної компанії виготовляють продукцію, яка необхідна для очищення, обліку, регулювання та підтримання стабільного тиску природного газу в розподільних мережах.

Проєкт під назвою RGCProduction затвердили на початку листопада 2018 року. І вже за кілька тижнів підшукали все необхідне обладнання і 2020-го компанія може запропонувати ринку:

• газорегуляторні установки;

• вузли обліку газу;

• шафові газорегуляторні пункти;

• блокові регуляторні пункти;

• пристрої дистанційної передачі даних.

Через високий попит, RGС Production постійно розширює виробництво своєї продукції. Вона розрахована як на корпоративних клієнтів, так і побутових. На кожному етапі виготовлення відбувається виробничо-технічний контроль. Тому про якість навіть немає потреби говорити. RGС Production отримало міжнародні сертифікати – ISO-9001 та ISO-45001.

Сучасне газове обладнання встановлюють практично у всіх куточках України. Крім того, компанія має понад 30 закордонних партнерів.

• У 2019-2020 рр. обсяг інвестицій у проєкт RGC Production перевищив 50 млн грн, а кількість співробітників за рік зросла вшестеро – до 170 осіб. Кожного забезпечили спецодягом, який розроблений з урахуванням специфіки спеціальності. На базі «Львівгазу» для працівників також відведено окреме приміщення для відпочинку, що зовсім не типово для вітчизняних роботодавців.

• На газовому ринку в частині підключення взагалі не було сервісу, а RGС Production його створило. Тепер підвести газ для підприємства куди простіше, адже є локальний виробник усіх необхідних устаткувань та уніфіковані стандарти і потрібні для них рішення. Залишається лише бажати, щоб за схожим алгоритмом працювали усі інші компанії, які надають комунальні послуги.

Поділитись:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin